«Здобутки юних» – таку назву отримав з'їзд екологів з усієї області

Відбувся він на базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» у селі Міські Млини Зіньківського району. Участь в ньому взяли 120 школярів

Марина Покшіна, кореспондент

- Дитячий табір «Еколог» приймає сьогодні юних природозахисників з усієї області. Серед них – переможці всеукраїнських та міжнародних змагань.

Це – Дмитро Кушір. Він – капітан команди Екоцентру з Полтави. Разом зі своєю командою постійно бере участь у подібних акціях. Завжди посідають призові місця. Учасник ділиться: вірить у перемогу і сьогодні.

Дмитро Кушнір, капітан команди еколого-натуралістичного центру

- Чекаю якихось гарних емоцій, а також якісь нагороди, а також, щоб перемогти. Надія тільки на перемогу.

Перед початком змагань діти репетирують свої виступи. Не вперше на з'їзді і команда з Глобинської ОТГ. Анастасія Артюх - капітан команди «Еко». Дівчина ділиться: готувалися до змагань упродовж року. 

Анастасія Кушнір, командир команди «Еко»

- У минулому році ми у дітей також набралися досвіду і самі показали, що ми можемо, що ми знаємо.

Офіційне відкриття цьогорічного з'їзду екологів починається о 13 годині. Збираються в актовій залі учасники, вчителі та гості. Серед останніх – і директор Полтавського еколого-натуралістичного центру Віталій Бедніна. Він нагородив учасників грамотами та подяками. А переможці отримали і грошову винагороду. Кошти виділені Полтавською обласною радою у розмірі 88 800 гривень.

Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру

- Три дні діти будуть знаходитися тут. Під час збору будуть проведені різноманітні розважально-масові заходи, розважально-пізнавальна гра "Україна від А до Я", патріотична гра "З Україною в серці" та дискотеки.

Нагороди отримали не лише діти. Тетяна Неменуща, завідуюча табором «Еколог», нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю. Жінка ділиться: працює на посаді з моменту відкриття табору. Серед учасників - діти, які відпочивали тут влітку. Така подія, говорить, дуже важлива для них.

Тетяна Неменуща, завідуюча обласним дитячо-юнацьким оздоровчим табором «Еколог»

- Вони мають свої уже нагороди по екологічних напрямках, і цей збір дає ще більшу можливість дітям знайомитися і продовжувати справу в майбутньому, яку вони започаткували от уже із маленьких шкільних років.

Далі команди презентують себе. Їх на зна з'їзді 33. Представляють майже всі райони області. Привітали гостей самодіяльні колективи Опішнянського будинку культури. Завершується захід флешмобом. Учасники склали на ватмані назву своєї команди із дрібних папірців.

Стрічка новин