У Полтаві урочисто відправили призовників до українського війська

На території обласного збірного пункту не тільки вітали майбутніх воїнів та дарували перше необхідне в армії, а й влаштували показові виступи. Показували, як стріляти, і знайомили з військовою технікою

Обласний збірний пункт. Тут збираються гості, військові та шикуються призовники. 

Це - Олександр Наконечний. Хлопець хвилюється, його сьогодні не змогли провести рідні. Батьки живуть у Глобинському районі та не приїхали. Призовник переконаний: легко не буде, проте до складнощів готовий. 

Олександр Наконечний, призовник

- Ну взагалі правильно. Це – обов'язок кожного хлопця, щоб стати чоловіком і відслужити у армії, а відправляють взагалі в «Десну». Підйом о 6 ранку, пробіжка, ранкова підготовка, ранкові збори, після ранкових зборів – теж фізичні нагрузки.

А це – Наталія Терентьєва. Вона – хрещена мати одного із призовників. Жінка не стримує сліз, найголовніше для неї, щоб хлопці цінували свою державу та любили по-справжньому Україну.

Наталія Терентьєва, хрещена призовника

- Хочеться, щоб вони відслужили, щоб у нас було мирне життя, щоб закінчилася війна на Донбасі, щоб наші діти після служби вийшли змужнілими, добре підготовленими, щоб вони розуміли, на якій землі вони живуть, щоб вони розуміли, що її потрібно захищати.

Урочистості починаються о 12 годині. Першим вітає гостей і призовників військовий комісар Полтавської області Дмитро Губський. До зони ООС віправляти призовників не будуть. Не робили такого і останні п'ять років. Тому батьки можуть бути спокійними. 

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавської області

- Сьогодні і до кінця тижня відправлення у військову частину Збройних сил України, на наступному тижні відправлятися будуть на прикордонну службу.

Прийшов провести хлопців і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Він привітав призовників та побажав достойно відслужити у Збройних силах України.

Далі свої уміння продемонстрували учасники військово-спортивного центру «Воїн». По завершенню командирам вручили короваї, а призовникам – пакети з подарунками. У них – найнеобхідніш речі. Вони знадобляться під час служби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію