На Полтавщині відзначили Всесвітній день пошти

Поштарі отримали подарунки у відділеннях декількох районів області. Так привітав їх народний депутат-захисник Артем Вітко. Святкові зустрічі перетворилися на спілкування з працівниками пошти. Говорили про проблеми поштарів та думали, як їх вирішити, і як захистити працівників пошти

Листоноша Світлана Приходько працює в поштовому відділенні міста Кобеляки. Розносить листи вже більше тридцяти років.

Світлана Приходько, листоноша

- На пошті я працюю з 1987 року. Вже і до людей звикла, і вони до мене звикли. З кожним роком я завойовувала повагу людей, люди звикли, інколи питають: «Де наша Свєта?» Дякують, що я до них приходжу. Є у нас такі пенсіонери, що вони лежачі. Чекають саме на листоношу.

За роки праці було по-різному. Неодноразово хотіла залишити роботу. Розносити кілограми листів та преси фізично важко. За один робочий день проїздить велосипедом не один кілометр. І в дощ, і в сніг старається вчасно доставляти посилки та пресу. 

Світлана Приходько, листоноша

- Ми на велосипедах розвозимо сумки поштові, і ми в них розвозимо пресу. Товар ми розвозимо у ящичках ззаду на велосипеді. Коли дощ, прикриваємо товар, прикриваємо сумку. Але буває так, що додому все-одно мокрі приїздимо. В таких малолюдних містах собачки дошкуляють, інколи буває.

У роботі пані Світлани часто виникали складнощі. Майже половину свого життя вона присвятила пошті, а от подяку отримувала не часто. Сьогодні ж трохи зніяковіла. Зі святом ії привітав народний депутат.

Нардеп Артем Вітко до поштового відділення міста Кобеляк приїхав саме у їхнє професійне свято. Застав на місці і листонош, і операторів, і керівництво. Депутат відзначив кожного, вручив подарунки. Але й у свято говорили про проблеми поштарів.

Артем Вітко розуміє: «Укрпошта» зараз переживає не найкращі часи. Є  проблеми у кожному відділенні, але народний депутат готовий допомогти.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Люди фактично вимушені працювати сьогодні не на повну ставку, і держава платить їм мізерні ці гроші. Для того, щоб вони могли проіснувати і прогодувати свої родини, я виступаю категорично проти скорочень відділень пошти та мізерних зарплат, які зараз є в цих працівників.

Бесідою з народним депутатом поштарі задоволені.

Любов Голтвянська, начальник центрального поштового відділенні зв’язку «Укрпошти» м.Кобеляки

- Нашим людям він сподобався. Пообіцяв нам зайнятися проблемами «Укрпошти», проблемами наших працівників. Вдячні йому за те, що він не забуває про наших поштовиків.

Загалом Артем Вітко привітав поштарів Чутівського, Машівського, Карлівського, Новосанжарського, Кобеляцького та Козельщинського районів. Для всіх візит нардепа став приємним сюрпризом. А Світлану Приходько з Кобеляк зустріч з Артемом Вітком вразила. Говорить, добре, коли представники влади особисто приїздять та цікавляться долею державних закладів. 

Світлана Приходько, листоноша

- Ви знаєте, не завжди до нас часто приїздять депутати. Дуже приємно було, що до нас завітав народний депутат Артем Вітко. Я дуже вдячна, що він до нас приїхав, розказав про себе, і наші проблеми вислухав.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію