Полтавські правоохоронці готові змінити своїх колег в Ічні

Полтавські правоохоронці готові змінити своїх колег в Ічні

Після отримання повідомлення про вибухи на складах 6-го арсеналу ЗСУ підрозділи патрульної поліції Києва, Сум і Чернігова разом з іншими службами вирушили на допомогу в ліквідації наслідків та допомогу місцевим громадянам.

Щодо дотримання й охорони громадського порядку безпосередньо в населеному пункті Ічня та на прилеглих територіях поліцейські на постах та перекриттях перевіряють транспортні засоби стосовно вивезення вибухонебезпечних предметів. А також запобігають мародерству та крадіжкам. 

Здійснюють супроводження спеціальної техніки, перекриття руху та надають допомогу громадянам дістатися місця призначення по шляхах відведення. Піші та мобільні екіпажі патрулюють вулиці районного центру.

Ніч на 10 жовтня пройшла спокійно. До поліції надійшло п’ять повідомлень про появу мародерів у покинутих господарствах, та в жодному з випадків ця інформація не підтвердилася. Пильні громадяни звертали увагу на сторонніх осіб поблизу сусідських подвір’їв і подеколи за зловмисників сприймали господарів — ті на певний час поверталися до своїх домівок, щоб нагодувати худобу й перевірити, чи не пограбовано їхнє майно, інформують у поліції.

"Ситуація контрольована. Частково зруйновані житлові будинки в селищах. Загиблих серед місцевого населення немає. Дякуємо громадськості за допомогу та підтримку", - йдеться у повідомленні Патрульної поліції України.

Патрулі з інших регіонів готові замінити своїх колег. Наразі в готовності до висування в район ліквідації підрозділи управлінь патрульної поліції Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Нагадаємо, полтавські рятувальники допомагають у ліквідації наслідків вибухів в Ічні Чернігівської області.

Стрічка новин