BlaBlaCar ввів плату за бронювання місць

BlaBlaCar ввів плату за бронювання місць

Оплатити доступ до бронювання місць можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar.

BlaBlaCar з 10 жовтня впроваджує в Україні платний доступ до бронювання місць у водіїв. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначають, що бронювання місць у поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним. Для подорожей понад 120 км слід вибрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн, або на 1 місяць за 59 грн.

Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою. Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним.

Для всіх чинних користувачів в Україні буде доступний 3-місячний безкоштовний доступ до бронювання, який необхідно активувати до листопада. Усі зареєстровані облікові записи BlaBlaCar отримають безкоштовний доступ на 1 місяць для бронювань.

Довідково. Що таке BlaBlaCar? Це платформа для спільних поїздок автомобілем. Сервіс запущений у 2014 році. Зараз BlaBlaCar працює в 22 країнах світу, у сервісу 65 мільйонів користувачів, з яких 20 мільйонів здійснюють поїздки щоквартально.

Стрічка новин