Чи всім корисний імбир?

За останні роки імбир став дуже популярним продуктом. Усі його корисні властивості складно перелічити. Однак, є певна група людей, яким варто видалити цю рослину зі свого раціону.

У холодний період імбир користується величезним попитом, адже він допомагає імунній системі боротися із застудними інфекціями. Багато людей щодня використовують спецію імбиру в своєму раціоні і п'ють імбирний чай.Медики застерегли, що не всім людям однаково корисний цей продукт. Фахівці розповіли про категорії людей, які не повинні вживати імбир.

Вагітні. В імбирі міститься багато найсильніших стимуляторів, які здатні викликати передчасні скорочення у вагітних. Особливо небезпечно вживати корінь в останньому триместрі.

Люди з розладами крові. Імбир може погіршити стан крові людям, які страждають на гемофілію - хронічну кровоточивість, яка з'являється на ґрунті зниженого згортання крові. Причина в тому, що імбир прискорює кровообіг.

Люди, які намагаються набрати вагу. Імбир зменшує апетит, а також прискорює метаболізм. Таким чином, люди, яким треба набрати вагу, повинні уникати вживання імбиру, а також будь-яких добавок, до складу яких він входить.

Люди, що вживають ліки для регуляції артеріального тиску або для лікування цукрового діабету. Особливо ризиковано комбінувати імбир з антикоагулянтами, бета-блокаторами і препаратами на основі інсуліну.

Якщо ви не належите до жодної з вищеперелічених груп, тоді можете сміливо вживати імбир. Вам він принесе тільки користь.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію