На Полтавщині заснували першу Стартап школу, де навчатимуться близько 140 людей

Її реалізував Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. Навчання триватиме півроку. По закінченню школи учасники презентують свої стартап-проекти

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка спільно з Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge заснував Стартап школу. У ній навчатимуться близько 140 учасників, більша частина з яких  - це студенти полтавського вишу.

Володимир Онищенк, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

- Стартап школа ПолтНТУ є єдиною на Полтавщині, а головним результатом стане відбір перспективних стартап-проектів та відкриття стартап-компаній на базі університету.

Це перша і єдина на Полтавщині Стартап школа. Вона входить до складу загальноукраїнської мережі Стартап шкіл України  «Sikorsky Challenge». Навчання в техуніверситеті триватиме  до червня 2019 року. 

Ігор Пеер, співзасновник інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»

- Ми маємо мережу стартап-шкіл по Україні, які почалися з нашої першої стартап-школи, яку ми відкрили більше трьох років тому на базі КПІ в Києві. І сьогодні це розрослося, і стало такою мережею по всій Україні. У нас близько восьми університетів, які є нашими партнерами, ось в цьому русі.

Стартап школа - є елементом науково-інноваційної системи університету. До навчання учасників курсу залучатимуть міжнародних тренерів, професорів та науковців. Вони допоможуть випускникам школи реалізувати свої бізнес-ідеї.  Щоб в подальшому новатори  змогли відкривати свій бізнес, розвивати економіку та підвищувати  конкурентоспроможність регіону.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА

- Найактуальніше питання – це зосередити всі зусилля  і обласної влади, і задіювати науковців, в тому числі і технічний університет в тому, щоб наші молоді спеціалісти залишалися тут і розвивали економіку області тут. І от саме такі стартап-школи, вони будуть приносити поштовх в тому, щоб наші молоді люди створювали власну справу.

Під час  навчання випускники школи генеруватимуть креативні ідеї, відстоюватимуть свої інтереси перед інвесторами, розроблятимуть бізнес-моделі у форматі Start-up.

Світлана Сівіцька, проректор  з наукової та міжнародної роботи ПНТУ імені Кондратюка

- Була започаткована ректором університету Володимиром Олександровичем Оніщенком саме співпраця освіта, наука, бізнес і влада. Буде забезпечуватися  діяльність Стартап школи,  і як результат уже отримані готові проекти, готові до впровадження нові інноваційні підприємства Полтавського регіону.

Вадим Стогній, керівник Секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

- Починається цей рух і я в нього вірю, бо знаю і бачу скільки талановитих людей є в нас в Україні, і особливо в нас тут на Полтавщині.

По завершенню стартап-школи кращі проекти презентують на базі Університету. І якщо вони зацікавлять інвесторів, випускники матимуть можливість створити новий інноваційний бізнес.

Стрічка новин