9 жовтня світова спільнота відзначає День пошти

Аби лист дійшов до адресата, у Полтаві відзначили поштарів. У Міському будинку культури для них влаштували святковий концерт. Теплі привітання, нагороди від міської влади та квіти – все на їхню честь.

Ірина Жмайло працює начальником цеху оброблення пошти вже 14 років. Жінка зізнається: в іншій галузі себе не уявляє. У своїй роботі любить все, проте, виникають і складнощі. 

Ірина Жмайло, начальник цеху оброблення пошти 

- Найскладніше - це робота з людьми. В мене їх приблизно 100 чоловік. І це дійсно важко працювати з такою кількістю. Тим паче, на 99 відсотків це жіночій колектив.

Для Ірини Жмайло та її колег-поштарів у Міському будинку культури пройшов святковий концерт. Його приурочили до Всесвітнього дня пошти. Насолодитись хореографічними, інструментальними та вокальними номерами зібралось понад 700 працівників пошти. 

Аби висловити слова подяки та привітати поштарів, на захід завітав секретар міської ради Олександр Шамота. Він наголошує: про важливість цієї професії забувати не треба. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я вам чесно скажу, це – дуже відповідальні люди. Кожен практично ногами знає Полтаву. Тому що кожного дня вони приносять звістку, розносять листи, газети, інколи приносять пенсії. Їх інколи на початку місяця чекають, як близьких родичів.

До привітань долучились й інші депутати Полтавської міської ради. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Як і всім нам, хочу побажати миру. Хочу побажати їм легких сумок, щоб вони з задоволенням несли гарні новини у наші будинки, і щоб обов'язково вони самі читали те, що вони розносять. І хотів би їм пообіцяти гарного настрою і гарних доріг у нашому місті.

Тетяна Юрченко, депутат Полтавської міської ради 

- Хотілось би побажати міцного здоров'я і благополуччя та щастя у їх сім'ях. А також сказати величезне дякую за те, що завдяки листоношам приносять радість у вигляді посилок, телеграм і листів.

Також до Всесвітнього дня пошти кожен працівник Полтавської дирекції «Укрпошта» отримав по 700 гривень кожен. Кошти виділили з міського бюджету відповідно до програми соціального захисту «Турбота». А кращих працівників відзначили грамотами та квітами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію