Стару бормашину – на нову стоматологічну установку

Такий подарунок для лікарів та пацієнтів Гряківської амбулаторії Чутівського району зробив народний депутат України Артем Вітко. Проте, старе обладнання, як з'ясував нардеп, – не єдина проблема цього закладу. Тут хочуть скоротити стоматолога.

Біля Гряківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини Чутівського району Полтавщини - лікарі та пацієнти. Вони зустрічають народного депутата України Артема Вітка. Нещодавно він подарував лікарні нову сучасну стоматологічну установку. 

Проте тільки-но лікар-стоматолог Владислав Піценко почав на ній працювати, отримав із Чутівської районної лікарні попередження про своє можливе звільнення з роботи. Наказ про скорочення, підписав головний лікар Чутівської ЦРЛ Юрій Криворучко. За словами Владислава Піценка, на його місце головний лікар планував назначити свого родича.

Владислав Піценко, лікар-стоматолог 

- Шантаж іде. Він отримує 50 відсотків за інтенсивність. Там такі гроші їдуть на нього. А знаєте, скільки я чистими отримую зарплатню? 1840 гривень. Честно кажучі, за такі гроші не хочется вже і в рот заглядати. Це вже за звичкою, тому що 30 років пропрацював.

На захист лікаря став нардеп Артем Вітко. Він звернувся до директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Лисака з вимогою не звільняти лікаря-стоматолога Владислава Піценка. В іншому ж разі, він звернеться до правоохоронних органів з вимогою порушити відповідні кримінальні провадження. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Чув, що Вас хотіли скоротити. Я от кажу всім, що я нікому не дозволю скорочувати сільську медицину.

Стрічка новин