Не здогадувалися про кінцевого власника

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод прокоментував ситуацію із видачею дозволів на видобуток вуглеводнів компаніям, начеб-то пов'язаним з російським олігархом Павлом Фуксом

Наприкінці вересня на площі біля обласної адміністрації пройшов мітинг проти передачі газових родовищ олігархам. Люди вимагали скасувати дозволи на користування 10-ма газовими родовищами в області. На прес-конференції у вівторок Євгеній Холод озвучив свою позицію щодо цієї ситуації.

Євгеній Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради

- Хочу сказати, що обласна рада і депутатський корпус, коли приймає документи, він діє в межах тих повноважень, які йому надає закон. Ми не встановлюємо правила, чи це ділянки продаються з аукціону, чи вони виділяються без аукціону. Ми не погоджуємо це на начальному етапі, коли збирає документи Доржгеонадра. Ми погоджуємо в кінцевому. Так ось ніякого Фукса на той момент я навіть не знав і не здогадувався. Я це дізнався, коли почалися оці дії під обласною радою.

Зараз, за словами Євгенія Холода, він з колегами підготував звернення до Служби безпеки України. У ньому просять надати інформацію, чи є громадянин Російської Федерації Фукс кінцевим беніфіціарним власником компаній, які отримали спецдозволи на видобуток вуглеводнів на Полтавщині.

Стрічка новин