На Полтавщині зменшилася кількість злочинів

На Полтавщині зменшилася кількість злочинів

Відсоток зменшення невеликий, однак тенденція позитивна. 

У ГУНП в Полтавській області провели розширену оперативну нараду за підсумками роботи підрозділів поліції регіону упродовж 9-ти місяців 2018 року під головуванням начальника обласної поліції Андрія Замахіна. 

На початку наради очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін вручив працівникам поліції, які показали високі результати роботи та проявили ініціативність і професіоналізм за результатами роботи упродовж 9-ти місяців, чергові офіцерські звання, відомчі нагороди, відзнаки та грамоти ГУНП. 

"Приємним є те, що спостерігається позитивна тенденція до зниження рівня злочинності в області. Загалом кількість злочинів зменшилась на 2,6%. Звичайно це замало. Ми це розуміємо. Тож роботи ще дуже багато. Є над чим працювати і є що розкривати. Головне, що йдемо правильним шляхом", - повідомив Андрій Замахін. 

Пріоритети в роботі поліції області доведені до кожного керівника. Найголовніший із них - швидке і якісне реагування на повідомлення громадян та 100% реєстрація всіх заяв. Головним критерієм оцінки роботи поліції є рівень довіри населення, зазначив Андрій Замахін.

Стрічка новин