Конкурс «Авіатор» розпочато!

У Донецькому національному технічному університеті в Покровську відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського освітнього проекту «Авіатор 2019».  Увосьме, його проводить благодійний Фонд Бориса Колеснікова. В результаті технічних перегонів 100 кращих студентів зі всієї країни відправляться у Францію. Там вони відвідають популярний авіа-форум Ле Бурже

В Україні стартував восьмий Всеукраїнський освітній проект «Авіатор 2019». Конкурс проводиться Фондом Бориса Колеснікова серед студентів технічних університетів. Він відкриває перед молодими спеціалістами нові можливості. Зокрема, в реалізації своїх ідей.

Ярослав Ляшок, ректор Донецького національного технічного університету

- Найголовніше для сучасної молодої людини – коли є перспектива. І коли завдяки своєму розуму можна отримати якісь життєві перемоги.

Студент Донецького технічного університету Андрій Бардаков два рази перемагав в цьому конкурсі. Хлопець поділився своїми враженнями від участі. 

Андрій Бардаков, дворазовий переможець конкурсу «Авіатор»

- Конкурс допомагає черпати натхнення в побачених експонатах для своїх творчих розробок на майбутнє. Можна і поспілкуватися з представниками конструкторських бюро, провідних світових. Побачити майбутній вектор розвитку галузі. Побачити застосування своєї спеціальності в сфері авіабудівництві.

Торік до Авіатора доєдналися 8 000 студентів з 50 вишів України. Сто переможців відвідали авіасалон Фарнборо у Лондоні. Були серед низ - і представники Полтавського національного технічного університету ім.Кондратюка та Кременчуцького льотного коледжу. Цьогорічний «Авіатор» розширив свої межі, зазначив очільник Фонду Борис Колесніков.

Борис Колесніков, президент благодійного Фонду Бориса Колеснікова

- В цьому році ми очікуємо не менше 15 тисяч заявок. Вперше в історії ми відкриваємо конкурс в Донецькій області. Там знаходить технічна еліта нації, всі ті, хто будуватиме нову Україну найближчі 10-15 років. І вперше в конкурсі зможуть прийняти участь студенти з неконтрольованих територій. Для цього створені всі умови в Маріуполі, Константинівці та Покровську. Чекаємо всіх учасників і бажаю всім перемоги.

Складається конкурс з 4-х етапів. Спочатку студентів перевірять на володіння точними науками та англійською мовою. Потів протестують на знання теорії та історії авіаційної галузі. Фінальним випробуванням стане презентація власного проекту. Після цього журі визначать сотню кращих студентів. Саме вони в червні відправляться на відомий авіа-форум Ле Бурже до Парижа. Там вони побачать новинки та інновації галузі, пройдуть майстер-класи, а ще побувають у Діснейленді. Організатори запрошують до участі у конкурсі усіх студентів та молодих спеціалістів технічних та авіаційних вишів України від 17 до 25 років. Прийом заявок триває до 13 листопада на офіційній сторінці Президента Фонду у Фейсбуці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію