У Кременчуці учасники ООС (АТО) і переселенці отримають грошову компенсацію

У Кременчуці учасники ООС (АТО) і переселенці отримають грошову компенсацію

Ще 8 громадян з числа учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб отримають грошову компенсацію на покращення житлових умов.

Минулого тижня, під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, відбулися чергові засідання міських комісій щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для осіб з інвалідністю ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, а також для особи з інвалідністю ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав – мешканцям Кременчука. 

У рамках засідань, розглянули 8 заяв з відповідними пакетами документів.

За результатами їхнього розгляду, 4 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення, які потребують поліпшення житлових умов, на загальну суму 2 923 484 грн 20 коп.

Трьом внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, на загальну суму 1 989 627 грн 90 коп., та 1 особі з інвалідністю ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, на загальну суму 730 871 грн. 05 коп.

Стрічка новин