Пройти пішки – неможливо

Вулиця Ковпака, що поблизу ТЦ «Екватор», – в нечистотах. В мережу стався скид жирів, які вийшли назовні. Полтавці скаржаться, а що говорять комунальники – дізнавалась Анна Ружін

Вулиця – в каналізаціний витоках та бруді. Машиною проїхати можна, а от пішки – ні. На це і скаржаться полтавці. Серед них – і Валерій Кущ, який працює неподалік. 

Валерій Кущ, полтавець 

- Комунальне підприємство щось там роблять, прибирають, але суттєво це не покращується на стан справ, бо такі викиди – досить часті, вони бувають кожен тиждень практично. Забивається все, а якщо йдуть дощі, от це і кожен раз.

До того ж, додає Валерій, витоки частково прибрали, а от сморід залишився. 

- Найкритичніша ситуація – це тут, на в'їзді. На цьому ось трикутнику. Тут є масові викиди. Ну і далі. Ну от вони трошки прибрали, а зараз просто стоять. Все було залито метрів 150 цим непотребом.

Ми звернулися до «Водоканалу», на що отримали наступну відповідь. Вже третій день працівники «Водоканалу» прочищають каналізаційні мережі. Стався скид жирів в мережу, які вийшли назовні. Фахівці «Водоканалу» утилізують ці жири. Це дуже складний процес. 

Тим часом полтавці сподіваються на швидке вирішення проблеми.

Стрічка новин