Обласне підприємство «Полтаватеплоенерго» відзначило п’ятдесятиріччя

З нагоди цього свята теплоенергетики зібралися у Полтавському театрі імені Гоголя, аби відсвяткувати ювілей. На урочисту церемонію нагородження запросили ветеранів підприємства.

Обласному підприємству «Полтаватеплоенерго» - 50. Нині воно одне з найбільших в області за потужністю та кількістю споживачів. Підприємство забезпечує послугами з централізованого опалення та постачання гарячої води місто та чотири районних центри на Полтавщині. Вже не перший рік «Полтаватеплоенерго» займає лідерські позиції у рейтингу підприємств галузі комунальної теплоенергетики України за технічними та економічними показниками. 

Олександр Олексенко, в.о директора ПОКВПТГ  Полтаватеплоенерго

- Підприємство, яке починалося з маленьких котелень, з котелень які були в підвалах, невеличких, маленьких, потім вони були об’єднані в єдиному режимі, автоматизовані. Ми 50 років разом із полтавцями. Завдяки злагодженій праці  колективу нашого підприємства полтавці завжди мають затишок у своїх оселях.

На цих фотографіях працівники «Полтаватеплоенерго», які десятиліттями підтверджували високий професійний рівень та власною працею створювали потужне підприємство. Нині у своєму арсеналі Полтаватеплоенерго має понад 90 котелень та теплогенераторних і більше 200 км теплових мереж. Майже 40 років працює на підприємстві Микола Жигилій.

Микола Жигилій, ветеран праці

- Запам’яталося дуже багато і наші розкопки взимку. На протязі декількох років на магістралі, як я працював,  практично аварійних ситуацій не було тому, що ми літом гідравліку брали і міняли.

Людмила Єршова прийшла працювати у виробничо-метрологічну лабораторію підприємства ще у 1991 році і вже сьомий рік очолює цей структурний підрозділ.

Людмила Єршова, начальник виробничо-метрологічної лабораторії ПОКВПТГ  «Полтаватеплоенерго»

- Метрологія – це наука про точність вимірювання. І без оцієї точності у нас на підприємстві ніяк тому, що на наших котельнях стоять прилади, які задіяні у всіх технологічних процесах. Це і комерційний облік, це і технологічне обладнання. Я дуже люблю свою роботу.

Механічна майстерня підприємства виконує широкий спектр робіт з ремонту й обслуговування обладнання. Керує процесами старший майстер Петро Заливадний.

Петро Заливадний, старший майстер механічної майстерні

- У нас різноманітніша обробка матеріалів – це і мехобробка металів, це і пластмаси, це і резини. Ну ми більше використовуємо куповані матеріали.

З нагоди 50-річчя підприємства «Полтаватеплоенерго», працівникам та ветеранам підприємства вручили почесні нагороди -  відзнаки та грамоти. Зі святом теплоенергетиків привітали керівництво підприємства, представники обласної влади та Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго». Після нагородження на всіх присутніх чекав святковий концерт.

Стрічка новин