Розваги, каша та дискотека

В Рибцях відсвяткували день заснування селища. На гуляння завітали й депутати міської ради

У Рибцях цього дня гучно. Тут проходить свято селища. Гуляння розпочались з самого ранку, розповідає депутат цього округу Віталій Павлій. 

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради

- Взагалі в нас «День храму» 21 вересня. Це були перші спогади в літописі, які ми знайшли. Це вже 308 річниця цього свята. Ми відзначаємо День Рибців. Саме той день, коли є спогади про них, і ми разом робимо свято. Зранку – спорт, дитяча програма, потім – концерт, і на завершення – дискотека і караоке.

Корінна жителька Рибців Тетяна Мушуль знімає на відео свого сина. Малеча бавиться з аніматорами. В селищі вже багато років немає будинку культури. Тому такі свята для жителів – радість, розповідає жінка. 

Тетяна Мушуль, жителька Рибців

- Для нас це дуже важливо. Якщо наші діти радіють, ми ще більше радіємо. Дуже гарні емоції, тому що наші діти танцюють, беруть участь в конкурсах. Ми задоволені, якби побільше таких свят.

Такі події зближують людей, переконаний депутат міської ради Андрій Матковський. Він приїхав, аби привітати всіх жителів з цим святом.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Такі свята роблять дійсно, роблять людей щасливими. Тому ця традиція обов’язково буде продовжуватись, і я з задоволенням буду приїжджати до Рибців. Далі ми маємо чим займатися. На бюджет 2019 року разом, коли будемо підводити підсумки і спілкуватися з нашими виборцями, я думаю, потрібно продовжувати асфальтувати і підсипати дороги в наших провулках і робити водогони.

Окрім концерту, на жителів чекало частування польовою кашею. А ввечері – дискотека та караоке.

Стрічка новин