В університетах відзначили День працівників освіти

Концерт у педагогічному вузі для своїх викладачів влаштували майбутні вчителі. Не залишилися без привітань й освітяни інших навчальних закладів – їх вітали представники міської влади. В аграрній академії подяку вручив особисто її випускник та аспірант Олександр Глазов, педагогічний вуз також вітала випускниця – Людмила Бойченко.

В актовій залі педагогічного університету людно. Тут – студенти, викладачі та випускники. Усі вони об'єднані спільним званням – освітяни. Святковим концертом, урочистими промовами та спілкуванням з гостями відзначили власне професійне свято. Зі сцени викладацький склад вітав ректор університету. Про свято говорить, як про найбільш знакове – перша неділя жовтня – день для людей найнеспокійнішої та найурожайнішої професії.

Микола Степаненко, ректор ПНПУ

- Свято найзнаковіше, бо всі усвідомлюють мудру сентенцію: «Коли б на світі не було учителя, то і життя б на світі не було». Це й направду Божий промисел, від якого йдуть усі земні діяння. Наш університет сьогодні потужно діє, готує надійну зміну, може заповнити всі потреби сучасної школи.

У Педагогічному університеті студенти вчаться на 7-ми факультетах, та, як переконує ректор, готуються до майбутньої роботи. Серед випускників університету – заступник міського голови Людмила Бойченко. Разом з депутатом Полтавської міської ради Олександром Глазовим вона привітала зі святом професорів, доцентів, викладачів та майбутніх вчителів – студентів педагогічного. 

Людмила Бойченко, заступник Полтавського міського голови 

- Говорять, вчителем не становляться, ним народжуються. І ті, хто сьогодні насправді працюють у навчальних закладах, – це люди-альтруїсти, це люди, які працюють за покликанням серця і, як казав Василь Сухомлинський, віддає це серце дітям. Сьогодні представники міської ради вітають вищі навчальні заклади.

Вручили подяку на честь свята і в аграрній академії. Цього року тут почали готувати політологів, філологів та фахівців у галузі права. Тут студентів вчить 350 осіб професорсько-викладацького складу.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- У першу чергу своїх колег я б хотіла привітати з Днем працівника освіти і побажати їм любити свою роботу, так як люблю її я. Побажати дійсно натхнення, успіхів, креативності, адже сьогодні молодь трішечки змінилася.

Свою вдячність академії висловив і депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він і сьогодні продовжує своє навчання тут на аспірантурі. Висловлюючи вітання, зауважує, що досягнув успіхів, завдячуючи викладачам.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Полтавська міська рада вже починає цього року активно працювати і приходити особисто вітати наші вищі навчальні заклади з їхнім професійним святом – Днем працівника освіти. Кожен навчальний заклад отримував таку почесну грамоту від Полтавської міської ради.

Раніше міська рада привітала освітян у палаці дозвілля «Листопад» та окремо зустрілася з представниками університетів.

Стрічка новин