У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка привітали всіх викладачів закладу

В рамках святкувань кращих нагородили подяками, нагрудними знаками та грамотами Міністерства освіти і науки України

Напередодні Дня працівників освіти в ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка вітали викладачів. Високий освітній рівень працівників технічного університету відзначили на рівні Міністерства освіти і науки України. Відтак, нагороди Міністерства отримали 32 науково-педагогічних працівники закладу.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Я щиро дякую нашому трудовому колектив за невтомну і системну працю, яка має відзнаки на рівні нашої держави. Це підтверджує те, що університет динамічно розвивається. Запроваджується програми подвійних дипломів. Розширюється міжнародне співробітництво. Відкриваються нові сучасні лабораторії. Оновлюється матеріально-технічна база. Тобто, створюються всі умови для якісного викладання науково-педагогічних працівниками і якісного отримання знань студентами.

Разом з цим, ректора університету Володимира Онищенка нагородили почесною грамотою Кабінету Міністрів України. А також удостоїли його нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України за освітні і наукові досягнення.

Привітати викладачів завітало чимало гостей. Серед них - заступник губернатора Олег Пругло. А також директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Коли говорять Полтавський національний технічний університет, як правило, згадується емблема, або той будинок, в якому розташований цей університет. Проте, головне там - ви. Ви - це ті, хто створює атмосферу, ті, хто навчають, ті, хто зробив славну школу технічного університету.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Бажаю Вам з нагоди свята здоров’я, щастя, благополуччя. І, звичайно, радості від майбутніх успіхів. Зі святом Вас.

До привітань долучились і представники міської влади, після чого для викладачів виступив гурт «Краяни».

Стрічка новин