На Полтавщині збудують потужну електростанцію

Лелюхівка освітлюватиметься сонячною енергією.

На території сільської ради мають збудувати потужну електростанцію, яка перероблятиме енергію сонця.

На останній сесії Новосанжарської районної ради депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, на якій має з’явитися енергогенеруючий об’єкт. Ця ділянка площею 17,7 га розташована на території Лелюхівської сільради, за межами населених пунктів. На ній повинна з’явитися електростанція, що використовуватиме енергію сонця.

Із приводу можливої появи інженерної споруди були проведені громадські слухання. Більшість присутніх підтримали таку ідею. Для будівництва сонячної електростанції обрали земельну ділянку, що фактично не використовується місцевими жителями.

"Ця земля площею 17,7 гектара відноситься до пасовищ і сінокосів. Ділянка знаходиться за межами населених пунктів. Місцевість там нерівномірна, навесні часто трапляються підтопи. Ґрунт насичений солями. Та й кількість поголів’я великої рогатої худоби значно скоротилася. Товариство «САНВІН 2» пропонує орендувати ділянку на 25 років. Їх місцезнаходження ділянки влаштовує, оскільки неподалік розташована електропідстанція, куди вони зможуть постачати отриману сонячну енергію. Обіцяють надати разову допомогу на соціальну сферу. На електростанції будуть працювати 17 чоловік. А це — нові робочі місця для наших жителів і надходження в сільський бюджет", - зазначив сільський голова Віталій Рой.

Наразі сільська рада виготовляє генеральний план, для того, щоб ввести ділянку в межі населеного пункту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію