У Полтаві готові до опалювального сезону

У Полтаві готові до опалювального сезону

Заклади освіти, медицини, житловий фонд готові до опалювального сезону. Про це повідомили сьогодні на щотижневій апартній нараді в Полтавській міській раді.

Як зазначив начальник комунальної організації "ЖЕО № 2" Олександр Ландар, станом на сьогодні, житлові будинки, що знаходяться на балансі міста, готові до опалювального сезону на 100%. Окрім тих будинків, де проводять капітальні ремонти (7 будинків). 

Активно триває підготовка до опалювального періоду в закладах освіти. Так, 37 закладів загальної середньої освіти з централізованим теплопостачанням готові до опалювального сезону. Виняток – спеціалізована загальносвітня школа № 3. Нині там триває процес реставрації. Проте до опалювального сезону обіцяють забезпечити опаленням кабінети, в яких навчаються діти. Електрокотельня загальноосвітньної школи № 35 також готова до опалювального сезону.

ЗОШ № 8, 25, 36 мають власні теплогенераторні. На цьому тижні проводитимуть роботу з розпломбування котельні школи № 8.

Щодо дитячих садочків, то 40 закладів з централізованим постачанням готові розпочинати опалення. 10 закладів дошкільної освіти міста мають власні теплогенератори. 5 з них – не розпломбовані. Цього тижня це питання вирішуватимуть.

За інформацією начальника управління охорони здоров'я Сергія Котова, всі лікарні та амбулатрії міста готові до опалювального сезону на 100%.

Стрічка новин