Відсьогодні патрульна поліція починає використовувати радари

Відсьогодні патрульна поліція починає використовувати радари

Зокрема, на Полтавщині ці пристрої розташують на трасі М-04 Київ — Харків — Довжанський. 

Патрульна поліція у місцях концентрації ДТП з 8 жовтня починає використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam, повідомляє МВС України. Протягом першого тижня поліція буде використовувати TruCam у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

"Портативний пристрій вимірювання швидкості TruCam будуть використовувати виключно на ділянках доріг, де встановлені відповідні дорожні знаки, а перелік таких місць буде в у відкритому доступі", – зазначається у повідомленні.

Зокрема, на Полтавщині ці пристрої розташують на трасі М-04 Київ — Харків — Довжанський. З повним переліком доріг, де їх використовуватимуть, можна ознайомитися нижче. 

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму також будуть знаходитися службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку.

З метою запобігання зловживань та корупційних ризиків, портативний пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних. Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів та збережених відео.

Стрічка новин