Державна Судова Адміністрація прийме Кадетський корпус на баланс

Державна Судова Адміністрація прийме Кадетський корпус на баланс

Державна Судова Адміністрація готова прийняти Кадетський корпус на баланс і провести реставрацію будівлі. Про це повідомив секретар міської ради Олександр Шамота після зустрічі з очільником Державної Судової Адміністрації Зеновієм Холоднюком.

5 жовтня, у рамках робочого візиту до Києва, секретар міської ради Олександр Шамота з депутатом міськради Юліаном Матвійчуком та головою ГО SavePoltava Віктором Трофименком відвідали Державну Судову Адміністрацію.

Під час зустрічі з керівником ДСА Зеновієм Холоднюком порушили болюче для усієї полтавської громади питання – подальшої долі Кадетського корпусу. Після зустрічі Олександр Шамота зазначив, що нині є повне взаєморозуміння з очільником ДСА Зеновієм Холоднюком та громадськістю:

"Завдяки цим домоленностям ми зможемо вирішити відразу кілька проблемних питань. По-перше, збережемо архітектурну та історичну перлину Полтави. По-друге, зекономимо 2,5 млн грн міського бюджету, адже витрати бере Державна Судова Адміністрація. Згодом Київський та Октябрський райсуди вивільнять приміщення дитячих садочків, в яких зараз розташовуються. А це значить, що після ремонтів, цю будівлю можна буде використовувати за першопочатковим призначенням. А отже, ми розвантажемо черги в дитячі садки".

Секретар міської ради також зауважив, що на етапі проектування враховуватимуть пропозиції громадської організації SavePoltava. За пропозицією її очільника Віктора Трофименка, у будівлі створять ще й творчий простір.

За словами секретаря міської ради, ДСА зобов'язалася до середини листопада закінчити всі процедури, якщо міськрада прийме відповідне рішення на найближчий сесії. А роботи планують провести до кінця 2020 року.

Стрічка новин