Полтавських освітян з їхнім святом привітав народний депутат України Сергій Каплін

Він пообіцяв педагогам, що сприятиме у підвищенні їхньої заробітної плати. Цього року кращі педагоги міста отримали почесні грамоти та нагороди.

День працівників освіти відзначили у Полтаві. Урочистості відбулися у палаці  дозвілля «Листопад». На свято прийшли 1300 педагогів. Із їхнім професійним святом привітав народний депутат України Сергій Каплін. Сьогодні робота його команди спрямована на покращення умов праці освітян - цього тижня парламентський Комітет соцполітики, який він очолює, підтримав законопроект про підвищення вчительських зарплат.  

Сергій Каплін, народний депутат України

- Я обіцяю, що прикладу максимально зусиль, аби через акції протесту, законодавчу роботу, надзвичайно серйозний труд і боротьбу нашої політичної сили, мою особисто, вони врешті решт найближчим часом, отримали гідний рівень заробітної платні. Якщо вчитель буде знати, що через високий рівень зарплати він потрібен країні, він потрібен владі, він потрібен платникам податків, він потрібен дітям – це буде дуже добрим сигналом, і дуже гарним серйозним фактором для того, щоб наша освіта розвивалася.

75 полтавських  учителів отримали нагороди: грамоти, подяки та нагрудні знаки від Полтавської міської влади. Секретар міськради Олександр Шамота за першою освітою педагог, тож радий в цей день вітати колег. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Хотів би побажати, перш за все своїм колегам, гарних учнів, приємних вражень, гідної зарплати, гідних умов роботи.

У день професійного свята педагоги отримали грошову винагороду. Цьогоріч за програмою соціального захисту «Турбота» з міського бюджету спрямували майже дев’ять мільйонів гривень. Серед нагороджених і Наталія Нечитайло.

Наталія Нечитайло, учитель англійської мови

- До професії я прийшла від того мабуть, що безмежно кохаю дітей. Хочеться дати їм гарні знання, але перш за все, щоб вони були гарними, чемними людьми.

Завдання команди Капліна - підтримати вчителів та зробити Полтаву найкращим містом країни, зокрема і в освітній сфері. За словами нардепа, Україна починається із вчителя, завдяки їхній праці, учні стають гідними людьми. Після урочистої частини та привітань у святковому залі на всіх чекав концерт. Кращі  полтавські співаки та хореографічні колективи вітали зі святом освітян Полтави.

Стрічка новин