В першу неділю жовтня в країні відзначається День працівника освіти

Напередодні свята вітання отримали й полтавські вчителі, викладачі та інші представники галузі

Більше тисячі працівників освіти зібрались в Палаці дозвілля «Листопад». Одна з них – Ольга Бехтер. Більше 30 років вона навчає наймолодших школярів. 

Ольга Бехтер, вчитель початкових класів Полтавської ЗОШ №8 ім.Панаса Мирного 

- Ще з дитинства я завжди любила гратися з меншими дітьми. Так сталося, що я дуже люблю дітей, тому й обрала цю професію, дуже рано, ще в шкільні роки.

В рамках святкувань кращих вчителів відзначили почесними грамотами та нагрудними знаками. Нагороджував освітян секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, який за першою освітою є педагогом.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Хотів би побажати, перш за все, своїм колегам гарних учнів, приємних вражень, гідної заробітної плати і гідних умов роботи. Я хотів побажати всім вчителям міста Полтави якомога довше залишатися такими ж яскравими, як вони є в нас.

До привітань долучились і депутати міської ради. Зокрема, Андрій Матковський зазначив: галузь освіти є однією з пріоритетних в роботі міськради. І її завжди будуть фінансово підтримувати. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Мабуть, немає в світі більш благородної професії, ніж виховувати наше майбутнє, дарувати людям знання, готувати наших дітей до майбутнього дорослого життя. І тому від імені депутатів говорю: ми дуже поважаємо, шануємо і любимо наших вчителів, наших вихователів. І те, що стосується міської ради, ми завжди добре фінансували і будемо ще краще фінансувати.

Депутат міської ради, а в першу чергу – викладач Світлана Нестуля присвятила своє життя навчанню студентів. Обрала цю професію, адже ще з дитинства мріяла розвивати потенціал людей.

Світлана Нестуля, депутат Полтавської міської ради

- Ми всі вчителі і учні один одного по життю. Проте, свято  для мене найголовніше тому, що це – моя професія, це те, чим я живу. Зі святом, ну і всім нам, освітянам, – вдячних учнів.

Після урочистої частини на всіх присутніх чекав святковий концерт за участю кращих мистецьких колективів міста.

Стрічка новин