Полтавські журналісти отримають гроші на комуналку

95 тисяч гривень планують виділити обласному інформагентству «Новини Полтавщини»

Це питання підтримали члени постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери та дотримання прав учасників АТО Полтавської обласної ради. 

Юрій Варченко, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

- Наша Телекомпанія «Лтава» відмовилась від частини приміщень, які є комунальною власністю. І ці приміщення передані ОКІА «Новини Полтавщини». У зв’язку з цим виникає необхідність збільшення витрат на оплату комунальних послуг та орендної плати цього приміщення.

Окрім цього, на засіданні обговорили, за якими напрямками ведеться інформування населення Полтавщини з політичних та соціально-економічних питань. А також – через які мас-медіа це інформування відбувається. Серед основних – Телеканал «Місто», ІРТ, «Новини Полтавщини», «Зоря Полтавщини» та інші. 

Юрій Варченко, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

- Це в основному чотири такі напрямки. Це інформування населення щодо виконання місцевих програм, інформаційний супровід виконання завдань державних обласних програм і соціальна реклама запобігання інформаційній агресії контрпропаганди. Тобто, ті питання, які на сьогоднішній день актуальні.

Стрічка новин