Як правильно рекламувати та стати популярним в Інстаграм?

Це одні з тем наукових робіт у педагогічному університеті цьогоріч. Їх доповідачі обрали, виходячи з сучасних тенденцій. Вперше на факультеті філології і журналістики такий захист – міжнародний. Крім філологів, захищалися і природознавці

У коридорі триває реєстрація. Всі доповідачі на конференції «Журналістика. Філологія. Медіаосвіта» отримують програми. Серед учасників – і Анастасія Панкратова.

Анастасія Панкратова, учасниця конференції (Полтава) 

- Моя робота стосується нативної реклами, це досить новий напрямок в рекламі, який спрямований саме на мету та бажання. Тобто, знаходиться ресурс і рекламується тільки продукт, який підходить під цей ресурс. Немає дисонансу, якщо ви сидите на новинному сайті і там рекламуються автівки, то трішки виникає дисонанс.

Марія Іскова – представниця із Одеси.

Марія Іскова, учасниця конференції (Одеса) 

- Ми досліджуємо віртуальну комунікацію мережі Інстаграм. Ми вважаємо, що соціальні мережі є дуже вагомими під час досілження мовної особистості. Адже під час аналізу профілей користувачів ми можемо дізнатися про них набагато більше, ніж з преси чи з інших ЗМІ.

На кафедрі журналістики це вже 4 конференція. Але цього разу – міжнародна.

Надія Баландіна, доктор філологічних наук, професор, завідуюча кафедрою журналістики ПНПУ ім.В.Короленка

- Співорганізаторами її є поляки і чехи. Приїхало до нас досить багато учасників із України, із Польщі. Заявлено всього 113 учасників. 8 учасників – закордонних.

Конференцію розпочали. Пісенний колектив університету привітав гостей. Виступають учасники із різним рівнем освіти. За кафедрою із доповіддю – доктор філологічних наук Катерина Серажим. Вона знайомила присутніх із культурою читання.

Катерина Серажим, доктор філологічних наук, професор  

- Цей рік вперше за навчальними планами, за програмою, це є дисципілна, яка має солідний та масштабний дискурс – «Чи потрібно читати друковані книжки, і чи їх читає Україна? І чи читаємо ми взагалі, читаюча нація, взагалі?».

Паралельно на природничому факультеті теж розпочали міжнародну конференцію. Заявлених учасників - 220. Обидві конференції розраховані на 2 дні. Протягом цього часу мають заслухати доповіді всіх учасників.

Стрічка новин