Хворій дівчинці потрібна термінова допомога

На лікування та реабілітацію полтавці Карині Ждамаровій потрібно 20 000 гривень. Мама дівчинки благає про допомогу

Це – Карина Ждамарова. В 1 рік лікарі поставили дівчинці діагноз – ДЦП, спастична форма. А це значить – найбільш уражені ноги. Таке найчастіше трапляється у передчасно народжених дітей. Так сталося і з Кариною. Мама Тетяна народжувала на терміні 38 тижнів внаслідок передчасного відшарування плаценти.

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- Вийшло гіпоксичне ішемічне ураження ЦНС гострої форми. Щоб нам перемогти цю хворобу, потрібно постійно проводити масажі та курси ЛФК. Але це – дуже кропітка праця, яка займає багато часу як у самої дитини, так і багато коштів від батьків.

Тетяна Ждамарова говорить: усі роки вони лікувалися. Робили масажі, їздили в санаторії. Зверталися по допомогу до лікарів у Полтаві, Одесі та Києві. Перші успіхи: у дівчинки почали розкриватися долоньки, намагається брати іграшки. Карина реагує на голос рідних. Намагається робити те, про що її просять.

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- Я теж хочу, щоб моя дитинка теж гралася із своєю старшою сестичкою, теж ходила до школи.

Лікарі направили дівчинку до Трускавецької міжнародної клініки з 24 листопада цього року. Лікування в ній коштує 13000 гривень. Це – не всі витрати. Ще: проїзд, проживання та харчування. Потрібно не менше 20 000 гривень. Родина таких коштів не має. Тому мама благає про допомогу. 

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- Це - наш маленький крок у перемозі над хворобою. Повністю вилікуватися можливо, тільки я ж вам сказала, це - дуже тяжко. Роки, потрібні роки.

Кошти треба зібрати до 15 листопада. Зараз ви бачите на екрані реквізити для допомоги. Карта ПриватБанку на ім'я мами Тетяни Ждамарової 5168 7573 5710 3607.

Стрічка новин