Добрий концерт – заради життя дівчинки

Його організували, аби допомогти полтавці Ані Герасимчук. Вона бореться із онкозахворюванням. На лікування потрібна велика сума грошей. Щоб врятувати життя дитини, її  рідні заручилися підтримкою благодійних організацій та місцевих артистів, і разом провели концерт у Міському будинку культури. Виручені від квитків кошти переведуть на рахунок дівчинки

У холі перед концертним залом Міського будинку культури готуються до виступів танцювальні та музичні колективи. Цього дня вони беруть участь в концерті. Останній допоможе зібрати кошти на лікування онкохворої Анни Герасимчук. Дівчинка вже кілька місяців – в національному інституті раку в Києві, лікування триватиме ще 7 місяців, коштів на яке у родини немає. 

Олександр Дудник, дядько онкохворої Анни Герасимчук

- Ідея концерту у нас виникла разом з моїм братом Дудником Євгеном. Зібрати артистів, зібрати музикантів та зробити такий благодійний концерт. Люди відізвалися, і на виході, я думаю, вийде хороший захід.

Щоб влаштувати захід, родичі дівчинки звернулися до артистів та благодійних організацій.

Ангеліна Дудка, працівник Всеукраїнського БО «Helpgroup»

- Ми, звичайно, погодилися. Ніколи нікому не відмовляли. Допомогти ми завжди можемо та хочемо. Домовилися за зал.

На початку восьмої вечора на сцені виступають перші музичні гурти. У концертному залі майже немає вільних місць. Підтримати дівчинку прийшло багато полтавців. Для них співають «Діти Фрістайла», Наталія Май, Данило Ревека та танцюють полтавські сучасні  колективи. 

За сценою готуються  діти з народного хореографічного колективу «Міленіум». Майже два роки з ними танцювала й Аня.

Олена Таранцева, художній керівник Народного хореографічного колективу «Міленіум»

- Аня – дуже світла дитина. Вона, як наше сонечко. Дуже шкода, що так трапилося. Ми з колективом надіємося і віримо в чудо. Анічка буде з нами, і на наступний рік вона буде танцювати.

Благодійний концерт тривав близько 2 годин. Сума коштів, що виручили з квитків, склала 32 000 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію