У Гадячі з᾿явилося ще одне "соціальне таксі"

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Основна мета "Соціального таксі" – забезпечити соціальну адаптацію людей з особливими потребами, їхнє пересування до лікувальних закладів, державних установ та до об’єктів соціально-культурної сфери.

Цьогоріч в автопарку Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з᾿явився спецтранспорт для надання послуги "Соціальне таксі" мешканцям Гадяцького району соціально вразливих категорій населення. Перший придбали за субвенційні кошти сільських рад, другий - презентували сьогодні, як придбання обласної ради.

Скористатися "Соціальним таксі" можуть особи з інвалідністю (старше 18 років), громадяни похилого віку, які частково не здатні до самообслуговування (пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації). У разі необхідності замовника послуги може супроводжувати довірена особа. 

Щоб скористатися транспортною послугою "Соціальне таксі", необхідно подати до Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (вул. Героїв Майдану, буд. 5, каб. 1) письмову заяву, довідку про склад сім’ї, медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі, копію довідки про встановлення групи інвалідності. 

Транспортну послугу надають особі не більше двох разів на місяць. Замовлення на неї приймає соціальний працівник не пізніше, ніж за три робочі дні до виїзду. Обов’язково необхідно вказати маршрут і ціль поїдки, а також час використання транспорту (не більше 4 годин на день). 

Замовлення приймають у робочі дні (окрім святкових) з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Стрічка новин