Студенти технічного університету навчатимуться за методиками канадського інституту Південної Альберти

Майбутніх фахівців нафтогазової галузі готуватимуть за унікальною для України програмою. Відповідну угоду виш уклав з Київською міською організацією роботодавців нафтогазової галузі. Окрім отриманих знань, випускники цієї програми матимуть ще одну перевагу - пріоритет у працевлаштуванні у компаніях Групи «Нафтогаз».

Історична відбулася подія у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Ректор вишу Володимир Онищенко підписав угоду з Київською міською організацією роботодавців нафтогазової галузі. Це - документ про співробітництво з реалізації проекту щодо забезпечення первинної підготовки фахівців для нафтогазової галузі.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Ця угода передбачає викладання канадських фахівців в нашому університеті, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, які працюють в нашому університеті, викладають дисципліни для студентів, які навчаються за спеціальністю «Нафтогазова інженерія».

Реалізується цей проект завдяки об'єднанню зусиль Київської міської організації роботодавців нафтогазової галузі, Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка і Технологічного інституту Південної Альберти.

Маргарита Короткова, представниця Київської міської організації роботодавців нафтогазової галузі

- Перед тим, як ми змогли залучити іноземного партнера, мали довести йому свою спроможність. Для них дуже важливе питання їх репутації, їхнього успіху. Коли ми привезли їх на візит до Полтавського технічного університету, вони були дуже вражені, вони були дійсно приємно вражені.

Даний проект, розповідає ректор університету Володимир Онищенко, також передбачає і залучення інвестицій збоку канадського уряду.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Буде сприяння в оновленні матеріально-технічної бази, а точніше придбанні того унікального обладнання, на якому на сьогоднішній день працюють в реальному секторі економіки, зокрема в нафтогазовій галузі, щоб наш випускник, випускник ПНТУ, який навчається за спеціальністю «Нафтогазова інженерія» після завершення навчання міг прийти на виробництво і одразу виконувати завдання, передбачені посадовими інструкціями.

На сьогоднішній день вступає у дію перша фаза реалізації міжнародного проекту, а саме - відбір студентів та викладачів.

Маргарита Короткова, представниця Київської міської організації роботодавців нафтогазової галузі

- Одним із критеріїв є знання англійської мови. Чому? Тому що все обладнання, всі технології зараз супроводжуються документацією англійською мовою. І це є така беззастережна умова, яку потрібно виконати. Також дуже звертаємо увагу на досвід, на практичний досвід. Дивлячись на те, що Полтава - це такий індустріальний центр України, я вважаю, що наші люди абсолютно здатні пройти такий відбір і власне набрати ту кваліфікацію, ті знання, які потрібні для подальшого викладання.

Підписана угода, кажуть у виші, є новою формою співробітництва між роботодавцями і закладами вищої освіти. В межах неї будуть реалізовані заходи щодо підвищення якості професійної освіти за спеціальностями нафтогазового напрямку. До того ж студенти, які стануть учасниками цього міжнародного проекту, матимуть пріоритет при працевлаштуванні в компаніях Групи Нафтогаз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію