Все – для спортивного розвитку

У Полтавській ЗОШ №12 відкрили новий майданчик. На урочистості завітали і представники міської влади, щоб привітати освітян.

Тривають останні приготування, малеча репетирує концертну програму. На урочистості з нагоди відкриття майданчику завітали представники міської влади. Таким оновленням раді як викладачі, так і діти. Концертна програма насичена, але на спортивну тематику. 

- Дай Боже, щоб у вас все було добре, щоб змогли себе реалізувати і щоб, коли ви будете спортсменами, вашими іменами називали ваші рекорди.

Чекали довго та нарешті отримали місце для заняття спортом. 

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради, фракція «БПП «Солідарність»

- Надзвичайно було важливо створити спортивний майданчик, де зможуть займатися не тільки учні 12 школи, а й ті, хто проживає в цьому мікрорайоні. Вони зможуть займатися спортом, адже тут в основному приватні подвір'я.

До розробки проекту будівництва долучився шкільний колектив. 

Людмила Бойченко, заступник міського голови з гуманітарних питань Полтавської міської ради

- Розробляли вчителі фізичного виховання проект, самі робили, обговорювали, але не все те, що вони бажали, на сьогодні є. За липень і серпень майданчик було побудовано. На нього було відраховано 1 млн. 800 тисяч гривень, майданчик зроблено достатньо якісно, без зауважень. Все, що потрібно на сьогодні, тут є.

Представники міської влади зазначають, що такий майданчик – не перший і не останній. У планах – ще безліч розробок. 

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради, фракція «БПП «Солідарність»

- Ми з гордістю говоримо про те, що депутатський корпус міської ради збільшує фінансування на освітню галузь, і особливо ми вкладаємо кошти в те, щоб розвивати інфраструктуру. Мається на увазі спортивні майданчики, спортивні зали. Купуємо приладдя для спорту і щорічно хочемо досягти того, щоб у нас на 100% була забезпечена кожна школа.

Урочисте перерізання стрічки та право першого удару.

Цього дня вирішили провести змагання з футболу для учнів 6 -11 класів та батьків.

Стрічка новин