На Полтавщині за добу грибами отруїлися четверо

На Полтавщині за добу грибами отруїлися четверо

Щодня зростає кількість жертв "тихого полювання" у Полтавській області. Щонайменше четверо людей потрапили в лікарню із отруєнням дикорослими грибами.

Як повідомили у прес-службі управління з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА, 2 жовтня шпиталізували трьох мешканців Полтави.

До 1-ї міської клінічної лікарні Полтави з попереднім діагнозом харчове отруєння дикорослими грибами потрапив 26-річний мешканець Київського району. Того ж дня шпиталізували двох 15-річних підлітків із Подільського району міста. Вони також їли гриби.

У Кременчуці до лікарів звернулася 67-річна жінка. Вона вживала зібрані напередодні гриби. Зараз стан здоров’я усіх потерпілих оцінюють як середньої тяжкості.

Медики закликають людей бути уважними, не збирати гриби, в яких ви сумніваєтеся. Симптоми отруєння дикорослими грибами можуть проявитися не відразу, а через 8-12 або й більше годин.

Хворого може нудити, виникає блювота, сильний біль у животі, пронос, холодний піт, слабкість, а також судоми та перебої в роботі серця. Іноді виникає марення або галюцинації.

Стрічка новин