Дев’ять кращих електромонтерів «Полтаватеплоенерго» змагалися у конкурсі професійної майстерності

Уже втретє підприємство проводило такий захід. У минулі роки своїми фаховими вміннями мірялися слюсарі-ремонтники та зварювальники. Учасники представляли різні виробничі підрозділи. А основним критерієм їх відбору була якість щоденно виконуваних робіт.

«Кращий за професією» - так називається традиційний конкурс професійної майстерності, який щороку проходить  «Полтаватеплоенерго». Цього року в ньому брали участь електромонтери з чотирьох теплових районів міста та майстерських дільниць підприємства, розташованих за його межами. Дев’ять учасників змагалися на виробничій базі «Полтаватеплоенерго». Серед них – і Анатолій Білецький. 

Анатолій Білецький, електромонтер 2-го теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Показати, що молоді фахівці можуть гарно виглядати на фоні більш досвідчених співробітників даного підприємства.

За умовами конкурсу електромонтери повинні були накреслити схему підключення електродвигуна насоса і зібрати її на стенді. 

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» 

- Була вибрана схема підключення електродвигуна насоса, яка найчастіше використовується. Тобто їм ця робота знайома, вони там постійно виконують на котельнях підприємства.

Федір Ковбасинський уже 18 років працює електромонтером у Карлівці. Чоловік розповідає: неодноразово збирав такі схеми.

Федір Ковбасинський, електромонтер Карлiвської майстерської дільниці 

- Вона навіть не складна, мені так здається. Це просто схема підключення споживача до пускача. І спілкування з колегами яких я не знаю, не бачу, бо працюємо в інших відділках на різних котельнях.

Оцінювали конкурс професійної майстерності за кількома критеріями.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» 

- Оцінювалась відповідність схеми в умовах ДСТУ, акуратність виконання цієї схеми,  і час виконання схеми.

Конкурс «Кращий за професією» кожного року збирає працівників робітничих спеціальностей. Торік його провели для зварювальників і поєднали з виконанням завдань на реальному об’єкті - заміні теплової мережі. У 2016-му році змагалися слюсарі-ремонтники. Теплоенергетики наголошують: конкурс покликаний не тільки стимулювати працівників до підвищення їхньої професійної майстерності. Насамперед такі заходи згуртовують колектив, адже конкурсанти і між собою спілкуються, обмінюються досвідом, і відчувають підтримку колег-уболівальників.

Стрічка новин