У Полтаві пройшов міжнародний турнір з греко-римської боротьби

На нього з'їхались борці з 5 різних країн. 14 років поспіль його незмінними організаторами є компанія «Надежда»

5 країн, 230 учасників, 35 команд. У День Віри, Надії і Любові розпочався 14 Міжнародний турнір з греко-римської боротьби. Вже два роки поспіль компанія «Надежда» проводить його у приміщенні спортивного комплексу обласного управління поліції. Позмагатись сюди приїжджають борці з усієї України та країн-сусідів. Завітали на турнір і 4 чемпіона Європи, 6 призерів чемпіонату Європи та 17 призерів та чемпіонів України.

В'ячеслав Макаренко в Полтаві вперше. Свою команду на турнір він привіз з Білоруського Гомелю.

В'ячеслав Макаренко, тренер Гомельської збірної (Білорусь) 

- Рівень підготовки турніру дуже сильний. Взагалі, рівень української збірної завжди був високим, таким і залишається. В Білорусії рівень спортсменів трішки впав.

Андрій Сельдус на турнір привіз свою команду також з-за кордону, а саме - міста Кишинів (Молдова). Він наголошує: рівень саме цих змагань - дуже високий. 

Андрій Сельдус, тренер (м.Кишинів, Молдова) 

- Рівень турніру дуже гарний. На високому рівні проходить турнір, багато сильних хлопців. В цьому році підтянулись румини, білоруси. Україна у дуже гарному складі виступає.

Оцінювали борців судді вищої, національної та навіть міжнародної категорій. 

Григорій Васьковський, суддя міжнародної категорії з греко-римської боротьби

- Я на турнірі «Надежда» 5 рік поспіль, і кожного разу рівень змагань зростає. Зростає з усіх боків, починаючи з організаційних моментів, закінчуючи рівнем спортсменів, звісно. Країни-учасниці також розширюються. До нас все більше і більше приїжджає гостей. Це дуже добре для нас, для нашої країни та Полтави.

Єгор Букатий приїхав до Полтави з Києва. Греко-римською боротьбою він займається вже 5 років. 

Єгор Букатий, учасник змагань (м.Київ)

- Я продовжую займатись цим видом спорту, тому що він мені дуже подобається. Він мене стимулює на нові перемоги, на нові звершення, та хочеться якось себе презентувати, бути кращим. Адже друзі, тренери, ця вся атмосфера, вона додає тобі життєвої енергії.

Завершились змагання нагородженням. Переможці та призери отримали медалі та пам'ятні подарунки від спонсорів. Переможцем серед команд турніру «Надежда-2018» став колектив спортсменів Полтавської області.

Стрічка новин