У Лубнах творчому центру «Гармонія» виповнився один місяць

Зараз його відвідує понад 300 осіб. Тут професійні танцюристи, музиканти та фітнес-тренери навчають дітей та дорослих

У холі центру дозвілля «Гармонія» не проступитись. Тут малеча разом з батьками очікують на свої позашкільні заняття. Вже впродовж місяця у новеньких приміщеннях вони навчаються танцям, образотворчому та музичному мистецтву. 

Одна з юних танцівниць – Марія Садовненко. Дівчина зізнається: танці та тренери їй подобаються. Заняття у творчому центрі «Гармонія» планує продовжувати і надалі.  

Марія Садовненко, навчається у творчому центрі «Гармонія»

- Свято тут було, ось з цього дня я тут і займаюсь.

- Які в тебе враження?

- Казкові.

А ось Анастасія Пирч обрала для себе заняття з образотворчого мистецтва. Ділиться: найбільше їй подобається малювати натюрморти. Все через те, що їй добре вдається побачити композицію. 

Анастасія Пирч, навчається у творчому центрі «Гармонія»

- Я займаюся ліпкою. Я дуже люблю ліпити та ходити на різні творчі заняття. Мені дуже подобається тут навчатися.

Центр дозвілля працює місяць. Про його перші успіхи на прес-конференції прозвітував генеральний директор молочного заводу «Гармонія» Володимир Дорош. Він зазначив: загалом центр розрахований на 350 осіб,  зараз тут навчається вже більше двохсот дітей та понад шістдесяти дорослих. З ними працюють висококваліфіковані педагоги. Плата за заняття для працівників Лубенського молочного заводу та їхніх дітей – символічна – 15 гривень за заняття. Під час прес-конференції Володимир Дорош також підкреслив: на досягнутому зупинятись не збирається. 

Володимир Дорош, ген.директор ТОВ «Лубенський молочний завод» ТМ «Гармонія»

- Я ще хочу зробити реконструкцію банно-оздоровчого комплексу, і там – будівництво медичного центру. У рамках медичної реформи ми хочемо забезпечити своїх працівників повноцінним медичним обслуговуванням. Наступний етап буде будівництво спортивного комплексу з басейном.

На прес-конференції також була присутня директор центру «Гармонія» Ніна Харапудько. Вона зазначила: наразі позашкільний заклад працює у п'ятьох напрямках, а саме: танцювальному, цирковому, образотворчому, дитячої хореографії та грі на гітарі. А вже з першого жовтня планується відкриття танцювального гуртка для дорослих. 

Ніна Харапудько, директор центру творчості «Гармонія»

- Це танці, які люди танцюють для своєї душі, для свого задоволення, для свого тіла. Це не для того, щоб виступати десь на конкурсах. В нас записалося вже до 30 бажаючих. Це і чоловіки, і жінки різного віку. За 50, і за тридцять.

Двері творчого центру «Гармонія» відкриті абсолютно для всіх. Головна умова – бажання навчатися.

Стрічка новин