Полтавщині виділять майже мільярд на спеціалізовану медичну допомогу

На пілотні проекти екстреної медицини виділять майже мільярд гривень.

Для покращення надання екстреної медичної допомоги у проекті Державного бюджету передбачено 922 млн. грн. Ці кошти направлять на реалізацію пілотних проектів у 6 регіонах України: Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та у Києві. 

Кошти спрямують на закупівлю нових карет екстреної медичної допомоги, створення сучасних диспетчерських та підвищення зарплат працівникам бригад екстреної меддопомоги, які пройдуть додаткове навчання. 

Експерт проекту "Медіашкола з Децентралізації. Курс ІІ", що здійснюється Центром "Ейдос" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" Олена Форостян пояснила, що заплановані пілотні проекти передбачають розробку і випробування різних моделей надання екстреної медичної допомоги з урахуванням місцевих особливостей. 

"Під час пілотування стане зрозумілим, які моделі працюють, що потрібно змінити для надання ефективнішої медичної допомоги. Як результат, найкращі моделі будуть адаптовані для використання в решті регіонах країни”", - зазначила Олена Форостян.

Нагадаємо, у Полтаві провели науково-практичну конференцію. Сімейних лікарів навчали працювати за міжнародними рекомендаціями.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію