Полтава-землі Фільдера – 30 років співпраці

30-річчя партнерських відносин між Полтавою та містами Фільдера (Німеччина) відзначили в Галереї мистецтв. З цієї нагоди відбулась офіційна зустріч між керівництвом міста та німецькими гостями, які спеціально приїхали на святкування

Святкування ювілейного партнерства розпочалось зі звучання гімну обох країн, після чого виступив секретар міської ради Олександр Шамота. Він подякував іноземним гостям за довготривалу реалізацію спільних проектів. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Полтава вдячна за ту можливість для наших дітей, які вивчають німецьку мову, які вивчають німецьку культуру. За можливість перебувати в Німеччині, за можливість мати практику німецькомовну і за можливість бачити культуру німецького народу. Я впевнений, що це не остання зустріч у Полтаві з нашими німецькими колегами.

Олександр Шамота нагородив представників з міст Фільдера грамотами та нагрудними знаками міської ради. А також вручив пам’ятні подарунки на згадку про Полтаву. Далі виступив обербургомістер міста Остфільдерн Крістоф Болай.

Крістоф Болай, обербургомістер міста Остфільдерн (Німеччина)

- 30 років – це значна цифра для співпраці. Представники управлінь, об’єднань, сім’ї школи та інші установи, всі причетні до того, що ми відчуваємо цей міцний дружній зв'язок. Я сподіваюсь, що і наступні десятиріччя люди наших міст будуть проводити зустрічі в дусі єднання, свободи та європейських ідей.

Німецькі гості подарували місту сертифікат на встановлення дитячої каруселі в парку «Перемога». За 30 років спільної роботи відбулися культурні й наукові обміни. Окрім цього, сторони мають спільні проекти в галузі охорони здоров’я. Зокрема, в серпні полтавські лікарі відвідали Німеччину. Там вивчали місцеву медицину.

Тетяна Мунтян, директор КП Центр ПМСД №3

- Дуже цікава була зустріч, ми відвідали амбулаторію сімейної медицини, ознайомились, який перелік послуг надають сімейні лікарі в Німеччині, які обстеження проводяться на рівні сімейного лікаря. Ми отримали багато інформації, яку можна було б використовувати у нас для подальшого реформування галузі охорони здоров’я в місті Полтава та області.

Під час урочистої частини сторони підписали «Програму партнерства між Полтавою та містами Фільдера» ще на два роки. Окрім цього, німецькі гості отримали офіційне запрошення на гастро-фестиваль «Полтавська Галушка», який відбудеться наступного року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію