Землю – фермерам

У Полтавській обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку фермерства на Полтавщині

Участь в ньому взяли голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його заступник Роман Товстий, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило. Під час наради обговорили важливі питання для області: втілення державних та регіональних програм, які передбачають фінансову підтримку фермерських господарств та зміни в земельному законодавстві, у яких йдеться про використання земель сільськогосподарського призначення. З останнього питання начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило пояснив, для чого це потрібно.

Вадим Чувпило, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області 

- А це – фактичне користування земельною ділянкою в установлено чи невстановлено, зареєстроване речове право – незареєстроване, щоб ми чітко розуміли всі, наскільки ефективно використовуються землі в межах області, і скільки вільних земель, які можуть бути надані у власність користування, скільки земель перебуває в оренді. Які умови такої оренди і орендних відносин. Як наповнюються місцеві бюджети і наскільки ефективно і раціонально використовується земля.

Стрічка новин