З 1 жовтня у полтавських маршрутках проїзд знову по чотири гривні

Тиждень тому полтавцям знизили тарифи у тролейбусах - із трьох до двох гривень. Таких результатів вдалося досягти після рішення суду за позовом нардепа Сергія Капліна - остаточне тиждень тому ухвалив Харківський апеляційний суд.

Полтавці дочекалися знижених тарифів на проїзд не лише у тролейбусах, а й в маршрутках. 1-го жовтня у громадському транспорті вони заплатили на гривню менше. 

Ірина Панчишина, полтавка

- Все таки п’ять гривень, не кожен зможе так їздити. А чотири гривні – це дуже добре для нас.

Альона Кряженко, школярка

- Я радію тому, що я учень, який кожен день їздить на Дублянщину по п’ять гривень – це не дуже для мене. 

З 1-го жовтня у маршрутці за чотири гривні возить полтавців і водій Олександр Тіщенко.

Олександр Тіщенко, водій маршрутки

- А чому знизили? – сказав Хазяїн.

Знизити тарифи у громадському транспорті вдалося після того, як народний депутат України Сергій Каплін, подав позов до суду проти рішення міськвиконкому та виграв його. Першим виконав судову ухвалу комунальний «Полтаваавтотранс». Приватники ж за невиконання рішення після 1 жовтня ризикували отримати штраф на третину виручки від Держспоживслужби. З перевізниками місто вело перемовини. Компенсували їм проїзд пільговиків - тож і це питання вдалось залагодити в діалозі. Надалі команда Капліна разом із новою владою міста планує зосередитись на розвитку комунального транспорту.

Сергій Каплін, народний депутат України

- Ми будемо будувати комунальний, самостійний транспорт у нашому місті, так щоб він був власністю громади. І щоб це були такі самі комфортні транспортні засоби як у Вінниці, як у Дніпропетровську, як у Харкові і щоб ціна у них була абсолютно прозора. Ми змогли сьогодні створити нову команду. Ми скористалися досвідом тих, хто раніше працював. Скористалися амбітністю і енергійністю тих, хто є новими політиками.

Крім цього, повідомив народний депутат, що нещодавно Кабмін підтримав близько 10-ти пропозицій Комітету соцполітики, який він очолює та вніс зміни до постанови, щодо врегулювання порядку надання субсидій.

Сергій Каплін, народний депутат України

- Найменш забезпечені громадяни нашого міста отримають право на субсидію. Тепер безробітні, ті які мають заборгованість не з своєї вини по зарплаті, так само будуть отримувати субсидії, і головне онкохворі.

Сергій Каплін зауважив, що робота оновленої влади Полтави  буде відкритою,  прозорою для громади  і контролюватиметься ним особисто. Щодня його команда звітуватиме перед полтавцями, що робить для того, щоб досягти своєї мети - зробити Полтаву найкращим містом України.

Стрічка новин