Капітальний ремонт у будинках, встановлення котелень, впорядкування зелених територій

Ці та інші питання обговорили на засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури, транспорту та розвитку міста Полтавської міської ради. Не лише обговорили, а й запропонували розв'язання нагальних питань. Запросили на зібрання не лише депутатів та членів комісії, а й мешканців міста.

У приміщенні міської ради людно. За столом – заступники міського голови, начальники профільних упрвлінь, депутати та полтавці. О 10-й годині розпочинається засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, підприємницької діяльності, інвестицій та туризму. Більшість містян турбувало питання ремонту житлових будинків та прибудинкових територій.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, підтверджує, що проблема на вулиці Зеленій дійсно є. Говрить і про те, що тендери вже проведено, а проект – досить дорогий.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

- На сьогоднішній день підрядна організація відмовляється туди заходити. У нас зараз жовтень місяць, і якщо вони почнуть зараз рити зливову каналізацію і почнуть реалізовувати цей проект - вони його там не реалізують. Чому затягнуто? Бо, наскільки мені відомо, а я ж пропрацював ще тільки тиждень, то роботи там повинні були початись ще на початку літа.

До питання вулиці Зеленої члени комісії пообіцяли повернутися вже під час наступної комісії. Цього ж дня на комісію винесли і звернення мешканців будинку за адресою Нікітченка, 4. Вони також вимагають проведення капітального ремонту будинку. У відповідь заступник міського голови попросив затвердити порядок вибору будинків, у яких ремонт слід провести першочергово. Адже загалом у місті таких – понад 900.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

- Що стосується безпосередньо цього будинку, ви повинні зараз сказати нам, де саме зробити трубопроводи. На наступній сесії під цей будинок виділяємо кошти. Проект там вже є. Ми готові підрядну організацію туди відправити, щоб вона там працювала.

У порядку денному також питання щодо можливості встановлення котельні, впорядкування зелених зон, демонтажу МАФів, зниження вартості проїзду та ремонт дорожнього покриття. Одним з останніх питань стало виділення землі для будівництва храму. Культову споруду представники релігійної громади «Сучасна Християнська Церква» хочуть звести на території колишніх артскладів, за пам'ятником Скорботної Матері.

Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури

- Мова йде про спорудження досить значного об'єкту культового. На 506, якщо я не помиляюся, молитовних місць, прихожан. Передбачається площа земельної ділянки для цього об'єкту 2,28 гектара.

Комісія пообіцяла ще раз переглянути детальний план майбутнього храму та прилеглої території. Перевірять і фінансову спроможність організації побудувати та утримати подібну споруду. Лише після цього буде прийнято рішення.

Стрічка новин