На Полтавщині притягли до відповідальності 18 посадовців

На Полтавщині притягли до відповідальності 18 посадовців

За результатами комплексної перевірки, прокуратурою Полтавської області у виправних установах до дисциплінарної відповідальності притягнуто 18 посадових осіб.

Комплексні перевірки щодо додержання вимог кримінально-виконавчого та іншого законодавства України провели в Державних установах "Машівська виправна колонія № 9", "Крюківська виправна колонія № 29", "Божківська виправна колонія № 16", "Полтавська виправна колонія № 64", "Надержинщинська виправна колонія № 65" та "Кременчуцька виправна колонія № 69" Північно-Східного  міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції. 

Так, внесли 6 вказівок керівництву виправних установ щодо виявлених порушень режиму у колоніях та засобів його забезпечення, умов відбування покарання, при виховному впливі на засуджених до позбавлення волі тощо.

На виконання документів прокурорського реагування, адміністрації виправних установ вжили дієві організаційно-практичні заходи на усунення виявлених порушень. Так, завдяки реагування органів прокуратури Полтавської області до дисциплінарної відповідальності притягнуто 18 посадових осіб.

Робота на вказаному напрамку триває та перебуває під постійним контролем прокуратури.

Стрічка новин