Концерт для людей похилого віку

Такий захід відбувся в актовій залі Київської районної у місті Полтаві ради. Співали і танцювали самодіяльні ансамблі міста, а от артисти – люди поважного віку.

Актова зала районного виконавчого комітету Київської у м.Полтаві ради. Тут зібралися гості, артисти і депутати. Концерт починається піснею «Берегиня». Таку ж назву має і хор, який її виконує. Його засновник Анатолій Жданов ділиться: це – його шостий колектив. Музику для репертуару написав сам. 

Анатолій Жданов, Заслужений працівник культури, композитор, засновник хору «Берегиня»

- Я поставив завдання створити не просто фольклорний колектив, а театр народної пісні. Щоб жіночки, не просто учасники проспівали, поклонилися і пішли, а щоб вони жили сценою, щоб рухались, щоб підтаньовочку якусь зробили.

Далі у виконанні «Берегині» звучать і народні пісні. Остання композиція у виконанні колективу звучить у супроводі оркестру та диригує їм автор музики.

Наступним свою програму показав вокальний ансамбль «Дивограй». Учасники виконали авторські пісні.

Серед гостей заходу – голова Київської районної у м.Полтаві ради Сергій Синягівський. Він привітав людей похилого віку зі святом.

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтаві ради

- Люди, які вже на пенсії, з сивиною на чолах, але вони говорять і показують оту свіжість, життєдайність, що можна ще завидувати навіть молоді. І, життя на цьому не закінчується, вони творять, вони співають. Я хочу побажати всім радості, сімейного затишку, здоров'я, перш за все.

Завершив концерт хореографічний колектив «Панянка» міського будинку культури. Учасники виконали композицію в ретро-стилі.

Стрічка новин