У Полтаві презентували документальний фільм «Фестиваль. Мерсі Боку»

Автори – Володимир Дряпак та Дмитро Старіков. Герой – полтавський гурт «Фестиваль»

Ідея виникла 5 років тому. Спочатку робота йшла над документальним фільмом про відомого композитора Ісаака Дунаєвського. Син останнього працював з полтавськими музикантами з гурту «Фестиваль». Так Володимир Дряпак почав працювати над сценарієм для нового фільму.

Володимир Дряпак, автор сценарію «Фестиваль. Мерсі Боку»

- Про, дійсно, полтавських музикантів, які починали з вокально-інструментального ансамблю «Краяни», але потім в силу того, що вони працювали над художніми фільмами, які, до речі, мільйони, сотні мільйонів людей у колишньому Радянському Союзі знають. Така мета була – показать, що це – наші полтавські музиканти.

Музику створювали у студії звукозапису Полтавського обласного радіо. Звукорежисер – Леонід Сорокін, а керівник – Марк Айзикович. Присутня на презентації і Наталія Іванченко. Вона – редактор фільму. Ділиться: така робота потрібна для нащадків. Це – непідробні факти з історії Полтавщини.

Наталія Іванченко, член спілки кінематографів України, Заслужений журналіст України

- Це унікальна була сторінка в історії Полтавщини музичної. Тому ми сьогодні бачимо на презентації багато музикантів, які були причетні, які були героями фільму, які дотичні, які співпрацювали з гуртом. Полтавці молодші відкриють для себе просто унікальну сторінку.

Фільм можна переглянути в Ютубі.

Стрічка новин