«Пантери» обіграли «Молотобійців»

З рахунком 26:20 молода Полтавська команда з американського футболу виграла у досвідчених київських суперників. Боротьба за перемогу тривала дві з половиною години – 4 періоди по 10 хвилин «чистої» гри. Для «Пантер» – це лише п'ятий матч, «Молотобійці» ж у грі вже не один рік. Тож проти полтавців грала молодіжна команда.

Для Полтави американський футбол – порівняно новий вид спорту. Попри це, у місті вже є своя команда – «Пантери». У звичайному житті – студенти, працівники у різних сферах чи навіть школярі. На полі – квотербеки, захисники, ресивери та кікери. Ігор Мелюхнов – один з гравців команди «Пантери». Юнак грає на позиції Корнер-бек. Його основне завдання у грі – не дати прийняти пас ресіверу суперника від квотер-бека.

Ігор Мілюхнов, гравець команди «Пантери»

- Є стратегії, і я на гребні комбінацій, комбінацій, які розігруються під час гри. Не все йде так гладко, як хотілося б, звісно, як і будь-коли є непередбачувані моменти. У нас багато новачків у команді, тому є така іноді незлагодженість. Але ми намагаємося грати на повну силу

Тренерів у команди «Пантер» 3. Один з них – постійно на полі. Ще один на поле не виходить – тренує лінію захисту та грає за команду з Харкова. Серед тренерів – і Антон Талипов. До минулої гри Антон грав разом з командою, але через травму зайняв місце тренера та споглядача.

Антон Талипов, тренер команди «Пантери»

- Суперник хороший, суперник дисциплінований. У них іноземний тренер, вони кияни – там зовсім іншого класу команди. Тренувалися ми, як і до звичайної гри. А участь беремо через те, що дуже великий проміжок часу між осінніми іграми та початком весняного сезону, тож ми вирішили взяти участь у такому невеличкому турнірі на 3 гри.

Загалом це п'ята гра полтавських «Пантер» з командами з інших міст. Раніше були «Орли» зі Здовбуніва та «Титани» з Кам'янця Подільського. Зі суперниками зі столиці – зустріч перша. Склад команди київських «Молотобійців» змішаний – молодіжний склад від 15-ти років було посилено тренерами. Михайло Олександров – один з таких граючих тренерів.

Михайло Олександров, тренер та гравець команди «Молотобійці» (м.Київ)

- Ми провели кілька ігор за кордоном з однолітками. А тут ми просто підсилились тренерським складом, адже 15-річним хлопцям трохи важко грати проти дорослих хлопців.

Цього дня гра завершилася з рахунком 26:20 на користь полтавців. Успіхом, говорять, задоволені. Але про перемогу у лізі говорити зарано – попереду ще одна гра вдома з командою «Вовків» з Вінниці, та у Кам'янці Подільському. Говорять «Пантери» і про постійний набір до команди нових гравців.

Стрічка новин