Василівська ЗОШ Чутівського району успішно реалізувала два проекти

Перший - це «IT-освіта», де навчали комп’ютерній грамотності громаду. Другий має назву «Іноземний волонтер», де школярів місяць навчали англійські мові.

Сільськогосподарське товариство «Ніка» одне із підприємств  агропромхолдингу  «Астарти-Київ».  Нині один із пріорітетних напрямів їхньої  роботи є корпоративно-соціальна відповідальність.  Сьогодні холдинг інвестує у дітей. Цьогоріч почали працювати із Василівською школою.

Олександр Осетров, директор ТОВ «Ніка»  агрофірми «Астарта-Київ»

- На базі Василівської школи ми сьогодні зробили для себе таку програму,  залучити дітей, навчати повчати таким чином в світі сьогоднішнього 21-го століття новим технологіям, знанням язика і так далі і в нас почало це виходити.  І ми їх фінансуємо. Це сьогодні і залучення фахівців-волонтерів по знанню іноземної мови. Це сьогодні енергозберігаючі технології в школі. Це сьогодні комп’ютеризація в класах. Це сьогодні навчання дітей всьому новому. Ми сьогодні до цієї школи робимо і базовий, будемо підтягувати дітей із других шкіл, де працює наше підприємство.

Перший масштабний проект, що реалізувала агрофірма «Ніка» спільно з Василівською школою  - це «IT-освіта».

Олена Понятенко, заступниця  директора ТОВ «Ніка»  агрофірми «Астарта-Київ»

- Віталій Васильович сам взяв участь у цьому проекті, сав взявся навчати громаду. В інформаційному класі були встановлені ноутбуки. Дано оголошення для населення для всіх бажаючих. Вони зареєструвалися в соціальних соцмережах. Вони можуть сплатити самостійно платіжки. Вони користуються на рівні певного користувача.

Ще один проект в якому взяли участь школярі називався «Іноземний волонтер». Дениса Кошку разом із іншими дітьми навчала волонтерка Мішень із Шотландії.

Денис Кошка, десятикласник Василівської загальноосвітньої школи

- Вона була представником GoCamp.  Ми з нею спілкувалися, в різні ігри грали. Я більш поглиблено почав вивчати англійську мову. Дуже захотів з’їздити в Англію, відвідати Лондон, Единбург.

Очолює Василівську школу  Чутівського району один із наймолодших директорів шкіл в Україні. Цьогоріч він запропонував агрофірмі «Ніка» кілька проектів, які успішно реалізували за їхньої підтримки. Співпрацю продовжуватимуть і надалі.

Віталій Демочко, директор Василівської школи, Чутівський район

- Це навчання педагогів, в Київ на навчання педагоги їздили. Будь це організація пришкільного оздоровлення за освітньою програмою GoCamp, заміна вікон. Участь у великому глобальному проекті , тобто навчання дітей програмуванню на базі програми Скреч.

Співпраця школи та підприємства продовжується , буде реалізовано  ще один проект, тобто до ІТ - освіти буде долучено проект з робототехніки . За умовами проекту навчальний заклад отримає набір конструкторів для створення роботів. Агпромохолдинг «Астрата-Київ» фінансово підтримає їх у реалізації цієї ідей.

Стрічка новин