Близько двохсот дітей поїхали цими вихідними до аквапарку у Харкові

Це школярі, які є учасниками різних творчих колективів у Полтаві. Діти відвідали цікаві водні атракціони. Дехто там був уже не вперше.

На свій День народження школярка Віра Терещенко отримала від Олександр Мамая особливий подарунок - поїздку до аквапарку.

Віра Терещенко, школярка

- Олександр Мамай такий сюрприз зробив в мій День народження. Я прямо їду в аквапарк. Дуже круто!

Щороку Олександр Мамай дарує дітям можливість повеселитися і відпочити. Цими вихідними поїхали у цікаву водну подорож до Харкова,  близько двохсот дітей. Це учасники творчих колективів Полтави, які виступали на сцені палацу дозвілля «Листопад» у День знань. Відправляв Олександр Мамай дітей особисто від офісу «Совісті України». Крім цього із собою він приніс м’яку іграшку та привітав з Днем народження  іменинницю. 

Олександр Мамай

- Мабуть ніщо не приємно в житті, як щось робити для дітей. Тому, що все таки майбутнє міста і країни в руках оцього підростаючого покоління. І сьогодні хочеться зродити так, щоб їхні молоді, юні роки пройшли на найвищому рівні. Вам подобається аквапарк? – Так.  – Ну все,  я думаю, всі бачите радісні обличчя.

Два тижні тому у аквапарку побувала Анна Гаврилюк із мамою. Зараз вони діляться враженнями. 

Анна Гаврилюк,  школярка

- Я каталася на всіх гірках і дуже багато емоцій і вражень.

Олена Лєбєдєва

- Вдячні і партії і Олександру Федоровичу Мамаю за те, що здійснили цю поїздку. Діти чекали її дуже. Дуже залишилися в результаті задоволені. Поїздка була організована, зі свого боку можу сказати, дуже чітко, грамотно. Доїхали в комфортабельному автобусі. І цілий день перебували в аквапарку.

Олександр Мамай завжди піклується про дітей.  Завдяки йому  в  аквапарку відпочили близько 25 тисяч дітей. Для поїздки  до Харкова спеціально організували комфортабельні автобуси. Проводжали дітей до іншого міста їхні батьки. Із піснею їде творчий колектив Палацу дитячої та юнацької творчості «Нове покоління»

Щороку катається на водних гірках Стас Дяченко.

Стас Дяченко, школяр

- Були дві гірки великі. На них було дуже круто з’їзджати . Але була, як спіраль і на ній було краще, цікавіше. 

Юлія Дяченко, мама Стаса

- В них є стимул виступати, щось робити для того, щоб отримати якусь нагороду у вигляді ось такої поїздки.

Олександр Мамай

- Не так давно було свято першого вересня. Для першокласників ці діти танцювали на сцені. Ці діти в свій літній період, в свої канікули, мабуть робили найпрекрасніше для наших дітей, які йшли до першого класу. І сьогодні вони заслужили цей відпочинок.

І надалі Олександр Мамай підримуватиме та  оздоровлюватиме молодь. І ось такі поїздки до аквапарку, є стимулом, щоб розвиватися творчо та отримувати за це приємні подарунки.

Стрічка новин