Народний депутат Артем Вітко: "Я не дозволю скорочувати сільських медиків!"

Народний депутат Артем Вітко: "Я не дозволю скорочувати сільських медиків!"

У Гряківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини Чутівського району хочуть скоротити місцевого лікаря-стоматолога Владислава Піценка.

Наказ про скорочення, підписаний головним лікарем Чутівської ЦРЛ Юрієм Криворучком, обурив мешканців Грякового, які схвально відгукуються про роботу свого стоматолога. Вони зібрали багато підписів на підтримку Владислава Піценка і надіслали звернення народному депутату Артему Вітку. У ньому – прохання допомогти захистити свого лікаря Владислава Піценка від свавілля районних чиновників.

У депутатському зверненні до директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Лисака народний обранець застерігає, що у разі незаконного звільнення лікаря-стоматолога Владислава Піценка або переведення його на інше місце роботи, буде змушений звернутися до правоохоронних органів з вимогою порушити відповідні кримінальні провадження. Також Артем Вітко просить перевірити імовірність проявів корупції в діях головного лікаря Юрія Криворучка. Адже є інформація, що головний лікар Чутівської ЦРЛ Криворучко Ю.М. планує звільнити Піценка В.Ю. з метою подальшого працевлаштування для роботи за придбаною стоматологічною установкою одного із його родичів.

В серпні цього року за сприяння народного депутат України Артема Вітка  медичний заклад отримав нову сучасну стоматологічну установку. Лікар тільки-но почав на ній працювати, як отримав із Чутівської районної лікарні попередження про своє можливе звільнення із роботи з 1 грудня нинішнього року.

"Владислав Піценко користується повагою як людина та фахівець. Відтак було прийнято рішення придбати сучасну стоматологічну установку саме для Гряківської амбулаторії, – каже народний депутат, екс-комбат добровольчого батальйону Артем Вітко. – Окрім того, він ще і палкий патріот України, адже, як лікар-волонтер, кілька разів їздив надавати медичну допомогу бійцям у зону АТО. Я не дозволю скорочувати сільських медиків! А Владислава Піценка захищатиму усіма можливими засобами!", – наголосив Артем Вітко.

Стрічка новин