Поблизу Полтави порушник обпалив 30 м телефонного кабелю

Поблизу Полтави порушник обпалив 30 м телефонного кабелю

Вночі правоохоронці помітили біля колій вогнище.

Коли підійшли – виявили, що 19-річний мешканець Полтавського району обпалював близько 30-ти метрів телефонного кабелю, який щойно викрав шляхом пошкодження телефонної мережі.

У рамках відкритого кримінального провадження працівники відділення поліції № 1 Полтавського відділу поліції встановлюють всі обставини скоєння крадіжки. 

Як повідомляють у поліції, на території області періодично фіксують події, пов’язані із пошкодженням та розкраданням телекомунікаційного обладнання операторів зв’язку держави, яке забезпечує роботу інформаційно-телекомунікаційних систем і комп’ютерних мереж. 

Як стверджують оперативники карного розшуку обласного главку поліції Полтавщини, до подібних крадіжок громадян спонукає легка доступність об’єктів посягання. Також користується попитом викрадене телекомунікаційне обладнання – як у вигляді цілісного устаткування, так і брухт кольорових металів. Оперативники зазначають, що найчастіше зловмисники скоюють 2 та більше крадіжок, і часто діють групами за попередньою змовою. 

Стрічка новин