У Хорольській міській раді знайшли фінансові порушення

У Хорольській міській раді знайшли фінансові порушення

Полтавські аудитори в Хорольській міській раді встановили порушення на суму понад 507 тис. грн

Фахівці управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії бюджету та фінансово-господарської діяльності Хорольської міської ради виявили фінансові порушення на суму понад 507 тис. грн. Про це повідомляє "Полтавщина" з посиланням на прес-службу Управління.

Так, міський бюджет недоотримав від юридичних та фізичних осіб орендної плати на загальну суму 116,7 тис. грн, а також надходжень від продажу комунального майна та земельної ділянки на суму 61 тис. грн. Установили також, що понад 191 тис. грн зайво перерахували підрядним організаціям, які завищили вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт та послуги з технічного нагляду.

Зайве виділення бюджетних коштів через завищення потреби становить 43 тис. грн.

Крім того, аудитори зафіксували порушення при нарахуванні заробітної плати, проведенні оплати послуг з електропостачання, які фактично не отримані. А також нецільове використання бюджетних коштів, що загалом становить понад 96 тис. грн.

Після ревізії, трьох посадових осіб за недотримання законодавства з фінансових питань притягнуто до адміністративної та матеріальної відповідальності. 

Стрічка новин