У Кременчуці привітали учасницю Другої світової війни зі 100-річним ювілеєм

У Кременчуці привітали учасницю Другої світової війни зі 100-річним ювілеєм

Їй вручили подарунок розміром 5 тис. грн.

29 вересня 100-річчя від Дня народження святкувала жителька Кременчука, учасниця Другої світової війни Тетяна Мартинівна Нестеренко.

Із цією визначною ювілейною датою, а також із Днем визволення міста її привітав міський голова Кремечука Віталій Малецький. Він зазначив, що на плечі покоління, до якого відноситься Тетяна Мартинівна,  випали тяжкі життєві випробування – голод, кривава війна з німецьким окупантом, підняття з руїн виснаженої країни. Керівник міста побажав ювілярці міцного здоров’я, родинного затишку та відчувати постійну турботу від рідних та близьких їй людей.

Із нагоди дня народження від міської влади Тетяні Мартинівні вручили грошовий подарунок розміром 5 тис. грн. Окрім того, відповідно до міської програми «Турбота», як столітня жителька міста, вона щомісячно отримуватиме стипендію міської ради в сумі 1 тис. грн.

Тетяна Нестеренко народилася в 1918 році в багатодітній родині. Пережила важкі роки Голодомору, а в повоєнні роки брала участь в оборонних заходах, тим самим допомагаючи фронту. Після війни працювала в різних сферах народного господарства. На заслуженому відпочинку з 1975 року.

Стрічка новин